Biała wydzielina z nosa po konchoplastyce

Kobieta 35 lat. W marcu br mialam wykonana larospkopowa operacje zatok z konchoplastyka. czy lepka bezbarwna czasem biala wydzielina z nosa w tej chwili jest dalszym etapem gojenia czy jednak powinnam sie martwic?czy moze to byc objaw refluksu krtaniowego?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. proszę koniecznie udać się do lekarza otolaryngologa.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, w tej sytuacji zalecam konsultację z laryngologiem, który po osobistym badaniu wskaże dalsze postępowanie. Pozdrawiam