Biała wydzielina z piersi, senność a ciąża

Witam. 1 stycznia współżyłam z partnerem w dni płodne bez zabezpieczenia, jednak stosowaliśmy metodę stosunku przerywanego. 20 stycznia wystąpiła planowana miesiączka, jednak kilka dni po stosunku codziennie byłam bardzo senna mimo,że spałam dość długo,miałam zawroty głowy i mdłości.Od kilku dni czuję straszne kłucie w podbrzuszu, z piersi wypływa biała wydzielina i odczuwam bolesność sutków przy dotyku.Jaka może być tego przyczyna?Czy może to być ciąża?

Renata GrzechociĹska

Stosunku przerywanego nie uznaje się jako metody antykoncepcji. Proszę wykonać test ciążowy i udać się do ginekologa.