Biała zmiana w obrębie migdałka

witam, od dłuższego czasu mam na migdałku dziwną białą kulkę. jednak nie odstaje ona i widać że jest pod skórą. nie boli, nie przesuwa się, tak jakby wrośnięta. aktualnie nie miałam żadnych chorób ani infekcji gardła. czy jest możliwe że jest to jakiś torbiel? czy muszę się z tym bardzo szybko zgłosić do lekarza? czy istnieje jakieś ryzyko i co to w ogóle może byc? pozdrawiam

W gardle nie ma skóry, tam jest błona śluzowa. Pod błoną śluzową tworzą się czasami torbielki śluzowe jako wynik zamknięcia ujść wyprowadzających gruczołów śluzowych. to bywa przejściowe i jest nie groźne.Spoko. Zniknie za jakiś czas.