Przesuwalna zmiana pod skórą w obrębie wargi sromowej

Witam, moje pytanie dotyczy miękkiej, przesuwanej pod palcami kulki, która znajduje sie głęboko pod skórą w okolicy większej wargi sromowej(po jej zewnętrznej stronie). Nie powoduje bólu. Poruszyłam ten temat podczas wizyty u ginekologa i pani doktor stwierdziła,że to nic groźnego,że takie wyczuwalne pod skóra kulki znajdują się również po drugiej stronie z tym,ze o wiele mniejsze. No właśnie, skąd zatem wzięła się ta jedna, powiększona i czy badanie organoleptyczne powinno mnie uspokoić?

Aleksander Ropielewski

Jeżeliginekolog w badaniu nie stwierdziła powodu do niepokoju to ja, nie mająć możliwosci badania mogę jedynie zaufać opini lekarza badającego. W przypadku wątpliwośći prosze skontaktować się z innym ginekologiem.