Obecność zmiany skórnej w obrębie warg sromowych

Witam, mam 21 lat, dwa dni temu zaobserwowałam twardy guzek wielkości pestki na wardze sromowej mniejszej, po wewnętrznej stronie, bardziej na środku. Zmiana mnie nie boli, jest dosyć widoczna po odsunięciu warg. Znajduje się na niej, jakby mała, biała kropeczka, jednak może mi się wydaje, póki co nie ma tam ropy. Czy to może być coś groźnego ?

Lek. Tomasz Budlewski

Określenie podobnych zmian można dokonać tylko na podstawie bezpośredniego badania lekarskiego. Proszę udać się do ginekologa. Na podstawie samego opisu ciężko postawić jakąkolwiek diagnozę.