Grudka w obrębie wargi sromowej

Witam, wczoraj wieczorem 23.12 zauważyłam grudkę dość twardą na wardze sromowej mniejszej, nie boli ale jest czasem wyczuwalna bez dotykania jej, nie ma innego koloru, jest dośc mała parę milimetrów może jak ziarnko kaszy, taka pod skórą, co to może być? :< czy mam się obawiać? koniecznie iść do ginekologa? jakie są opcje?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.