Prawidłowy kolor warg sromowych mniejszych

witam, ostatnio zauważyłam ze moje wargi sromowe mniejsze przybrały ciemny kolor, powiedziałabym ze nawet czarnawy i stad moj niepokój. Czy to jest normalne ? I jaki kolor powinny miec wargi sromowe?

Magdalena StusiĹska

Wargi sromowe mogą być ciemniejszego koloru- jednak raczej nie czarnego. Najlepiej będzie skonsultować ten kłopot z lekarzem ginekologiem.