Sino-czarny kolor warg sromowych

Witam, Mam 63 lata, zazywam Nolvadex-D 20 mg od 3 lat gdy zdiagnozowano u mnie raka piersi. Zaobserwowalam ostatnio ze moje wargi sromowe maja dziwny sino-czarny kolor. Zastanawiam sie czy moze byc to w jakikolwiek sposob powiazane z wczesniejsza choroba a jesli nie, to co moze byc przyczyna? Dziekuje z gory za odpowiedz

Witam. Zmiany mogą być wynikiem działań niepożądanych tamoksyfenu lub stanu zapalnego sromu. Proszę bezwzględnie zgłosić się do ginekologa który przeprowadzi bezpośrednie badanie.