Opuchnięte wargi sromowe

jakies 2 miesiace temu mialam opuchniete wargi sromowe. poszlam do ginekologa przepisal mi globulki dopochwowe i zel. lecz problem wystapił znowu, jakie moga byc przyczyny? dodam ze od polowy cyklu wydzielala mi sie wdzielina gesta najpierw bila pozniej zmienila zabarwienie na zolty kolor. bylabym wdzieczna za odpowiedz

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości wskazują na nawrót infekcji. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który wdroży odpowiednie leczenie.