Ból wargi sromowej i opuchlizna

Dzień dobry, mam problem, ponieważ wczoraj zaczęłam odczuwać ból wargi sromowej dużej (lewej). Ból wyczuwalny był po dotknięciu w jednym miejscu i narastał, po kilku godzinach zauważyłam, że warga jest opuchnięta i twarda w kilku miejscach - pojawiły się jakby zgrubienia. Podkreślam, że z pewnością nie jest to wynik stosunku ani żadnego urazu. Nie udałam się do ginekologa, ponieważ tego samego dnia dostałam miesiączki. Bardzo proszę o poradę - co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

byc moze ropien gruczolu, prosze koniecznie udac sie do lekarza ginekologa. po baadaniu bedzie mozna cos wiecej powiedzieć.