Białe grudki na policzkach

Witam ! Mam problem ze skórą twarzy. Otóż na policzkach pojawiły się takie białe grudki, których jest sporo do linii żuchwy. Nie swędzą ani z nich nic nie wycieka. Nie wiem co tym zrobić żaden dermatolog nie jest w stanie pomóc. Dodam, że skóra jest wrażliwa zwłaszcza jak nałożę krem. Dziękuję za odpowiedź!

Renata GrzechociĹska

Proponuję udać się do kosmetyczki, może znajdzie sposób na pozbycie się niechcianych zmian.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.