Białe grudki w okolicy wędzidełka a ryzyko zarażenia podczas dotykania

Serdecznie witam. Mam pytanie do chyba lekarza o specjalizacji dermatolog. Niedawno spotkałem się z kimś kto na penisie a konkretnie w okolicy wędzidełka miał drobne dość twarde wyraźne grudki w kolorze białym. Zauważyłem je w trakcie gry wstępnej. Nie doszło do stosunku oralnego ani analnego ale byliśmy nago. czy w trakcie tego chwilowego kontaktu, dotykania ręką ocierania o moje ciało mogło dojść do zarażenia - zakładam , ze kłykcinami? Proszę o odpowiedz. Borys.

Teoretycznie do zakazenia moglo dojsc, jesli zmiany byly klykcinami. Pana opis jednak niekoniecznie na to wskazuje. Takie zmiany moga byc tez guzkami perlistymi pracia.