Białe i grudkowate upławy oraz swędzenie okolic intymnych u partnerki i czerwone zmiany na penisie u partnera

Witam razem z moją dziewczynom mamy problem natury sexualnej ona ma białe grudkowate upływy oraz lekkie swędzenie okolic intymnych zaś ją mam czerwone plamki wkoło żołędzia dokładnie w okolicach napletka które pojawiają się i znikają co kilka dni proszę o pomoc dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie. Proszę udać się do ginekologa tzn partnerka
A Pan do dermatologa.

MichaĹ Kurek

Szanowny Panie!

Polecam wraz z partnerką udać się do lekarza dermatologa/ wenerologa.

z poważaniem
Michał Kurek