Zapytaj lekarza

7 4 2 , 5 9 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Swędzenie i pieczenie w okolicach intymnych

Witam!Od 3 dni mam intensywne swędzenie i pieczenie w okolicach pochwy, do tego wydziela się coś białego, podobnego do twarogu. Roiłam cytologie, wyszła prawidłowo tylko niewielka infekcja, a wyniki były miesiąc po badaniu i wystąpiło właśnie to swędzenie. Współżyje i mój partner ma coś podobnego. Proszę o pomoc.
KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu

Wyznaczanie dni płodnych

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
Opisane dolegliwości wskazują na infekcję grzybiczą dróg rodnych. Proszę udać się do specjalisty ginekologa, który wdroży odpowiednie leczenie. Ze względu na fakt występowania objawów u partnera, on również będzie wymagał leczenia.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0

Objawy które Pani podaje wskazują na infekcję prawdopodobnie o grzybiczej etiologii. Konieczna jest wizyta u ginekologa- leczenie Pani i partnera.

Doświadczona specjalistka w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Specjalizuje się w leczeniu nietrzymania moczu i atrofii pochwy. Wykładowca Laser and Health Academy.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy