Swędzenie i pieczenie w okolicach intymnych

Witam!Od 3 dni mam intensywne swędzenie i pieczenie w okolicach pochwy, do tego wydziela się coś białego, podobnego do twarogu. Roiłam cytologie, wyszła prawidłowo tylko niewielka infekcja, a wyniki były miesiąc po badaniu i wystąpiło właśnie to swędzenie. Współżyje i mój partner ma coś podobnego. Proszę o pomoc.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości wskazują na infekcję grzybiczą dróg rodnych. Proszę udać się do specjalisty ginekologa, który wdroży odpowiednie leczenie. Ze względu na fakt występowania objawów u partnera, on również będzie wymagał leczenia.