Biało-żołte upławy oraz pieczenie i swędzenie okolic intymnych u nastolatki

Od tygodnia pieką i swędzą mnie okolice intymne są zaczerwienione Mam biało-żółte upławy nie śmierdzą używam płynu do higieny lactacyd i żelu provag żel troche pomogło miewam białe upławy mają serowaty zapach bez grudek mam grzybice?mam 15 lat dodam że jestem dziewicą . mam w domu clotrimazolum . zacząć go używać ? czy konieczna jest wizyta u ginekologa bo sie wstydze z kimś iść a sama nie moge czy wystarczy jak pójde do lekarza rodzinnego ? bardzo prosze o pomoc ;( z góry Dziękuje

Lek. Jacek Ławnicki

Witam! Opisane objawy wskazują na infekcję dróg rodnych. Konieczna będzie wizyta u lekarza, który wdroży odpowiednie leczenie. Jeśli nie ma możliwości wizyty u ginekologa to można skorzystać z porady lekarza rodzinnego.