Zapytaj lekarza

1 , 0 3 0 , 4 1 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Pieczenie oraz zaczerwienienie w strefie intymnej

Witam . Mam taki problem. Od jakiś 3 dni mam dziwne uczucie pieczenia w strefie intymnej. Pojawiło się zaczerwienienie. Mam 14 lat i nie wiem co robić.
14 LAT ponad rok temu

Objawy opryszczki

Opryszczka może atakować różne części ciała, ale najbardziej widoczna jest w kącikach ust. Obejrzyj nasz film i dowiedz się, jak szybko rozpoznać tę dolegliwość.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
Najprawdopodobniej dolegliwości są spowodowane infekcją w obrębie układu moczowo-płciowego. Konieczna będzie wizyta u lekarza rodzinnego, który wdroży odpowiednie leczenie.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0

Witam, Proszę stosować delikatny płyn do higieny intymnej w czasie kąpieli, niezbyt natarczywie myć tą okolicę. W aptece bez recepty kupić: Borasol i przemywać płatkiem do demakijażu 3xdziennie, Maść Hydrocortison i smarować okolice 2xdziennie. Jeśli objawy nie ustąpią w ciągu 7 dni lub po ustąpieniu nawrócą w krótkim czasie należy skontaktować się z ginekologiem. Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy