Pieczenie i zaczerwienienie penisa

Nie wiem skad to sie wzięło zaczerwienie penisa pieczenie pali mnie tak ze nie da sie tego opisać smaruje daktacortem wydaje mi sie ze masc powoduje iż przy sikaniu mnie piecze dlatego odstawism masc ponadto przemywam borasolem pierwszy raz mam cos takiego skad to sie wzięło nie mam pojęcia clotrimazolum nie pomaga pomocy
ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Pana objawy to najpewniej wynik infekcji. Jeśli jednak okłady z Borasolu oraz Clotrimazol nie pomagają proszę udać się do specjalisty dermatologa lub urologa w celu uzyskania recepty na bardziej specjalistyczne preparaty.