Zapytaj lekarza

1 , 0 3 0 , 4 1 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Pieczenie i zaczerwienienie penisa

Nie wiem skad to sie wzięło zaczerwienie penisa pieczenie pali mnie tak ze nie da sie tego opisać smaruje daktacortem wydaje mi sie ze masc powoduje iż przy sikaniu mnie piecze dlatego odstawism masc ponadto przemywam borasolem pierwszy raz mam cos takiego skad to sie wzięło nie mam pojęcia clotrimazolum nie pomaga pomocy
ponad rok temu

Profilaktyka grzybicy

Grzybica to powszechna choroba. Atakuje różne części ciała. Jak można jej zapobiec? Na ten temat wypowiada się ekspert - lek. medycyny estetycznej Agnieszka Bańka-Wrona.

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! Opisane przez Pana objawy to najpewniej wynik infekcji. Jeśli jednak okłady z Borasolu oraz Clotrimazol nie pomagają proszę udać się do specjalisty dermatologa lub urologa w celu uzyskania recepty na bardziej specjalistyczne preparaty.

0

Witam,
Należy skorzystać z pomocy dermatologa. Potrzebne będą leki doustne na receptę.
Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy