Zapytaj lekarza

1 , 0 3 0 , 4 1 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czerwone i swędzące zgrubienia na skórze penisa

Witam. Od dwóch dni na skórze penisa tuż za żołędziem pojawiła się mocno czerwona zmiana dookoła całego penisa. w obrazie zmian da się zauważyć zgrubienia, mocniej jakby ukrwione. Zaczęło się od świądu, a teraz dodatkowo jeszcze piecze. Co to może być ?
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Opryszczka - wredny wirus

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! Opisane przez Pana objawy najprawdopodobniej świadczą o infekcji. W celu potwierdzenia diagnozy oraz uzyskania recepty na właściwe leki proszę skonsultować się z lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej.

0

Witam, Wskazuje to na Candydozę. Należy kupić w aptece bez recepty clotrimazol i borasol. Borasolem przecierać żołądź 3 x dziennie i od razu nakładać clotrimazol. Jeśli zmiany nie ustąpią w ciągu 14 dni należy udać się do dermatologa. Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy