Zaczerwieniony napletek i pieczenie penisa

Witam. Od 3 tygodni strasznie piecze mnie penis dość dziwne nigdy wczesniej tego nie miałem napletek jest Zaczerwieniony i skóra tez czuje jakby mnie palilo uzywalem clotrimazolum ale to nic nie daje moczylem w szalwi rumianku na nic pieczenie jest masakra co to moze byc nie wspolzylem z nikim zawsze myje rece przed pójściem do toalety itd kiedys miałem zapalenie pęcherza to brałem furagine tez na własna rękę prosze pomóżcie
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Pana objawy najprawdopodobniej są wynikiem infekcji. Jeśli jednak miejscowe stosowanie clotrimazolu nie przynosi oczekiwanych efektów, proszę skonsultować się z lekarzem POZ, który zaleci właściwe leki doustne.

Witam,
proszę wykonać:
1. okłady z borasolu 3xdziennie
2. triderm przez 5 dni na noc
jeśli nie pomoże do 14 dni należy udać się do dermatologa.
Pozdrawiam