Napletek klejący się do żołędzi a opryszczka penisa

Witam. Na początku chciałbym zaznaczyć, że leczę się już od dobrych 6 lat na opryszczkę. Pojawia się zwykle najpierw na napletku przy samym żołedziu/żołedzi. Biorę wtedy Heviran 400 przez około 1 miesiąc.Parę dni temu odbyłem stosunek oralny i waginalny z nowo poznaną panią i na drugi dzień pojawiły mi się malutkie czerwone krostki pod napletkiem i lekko napletek zaczął się kleić do żołedzi. Odklejając go lekko piecze. Proszę o pomoc bo kolejnej takiej choroby chyba nie zniosę.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Pana objawy jak najbardziej mogą świadczyć o opryszczce narządów płciowych. Koniecznie proszę zatem udać się do lekarza, który oceni zmiany i ewentualnie podejmie decyzję o włączeniu Heviranu.

Witam, 1. clotrimazol 2xdziennie przez 20 dni 2. borasol okłady na 15 min 3xdziennie/20 dni 3. Heviran 800 mg w terapii ciągłej przez 90 dni 1x1 tabl 4. protopic przez 30 dni na noc po zakończeniu clotrimazolu i borasolu Pozdrawiam