Zapytaj lekarza

1 , 0 3 1 , 3 6 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Napletek klejący się do żołędzi a opryszczka penisa

Witam. Na początku chciałbym zaznaczyć, że leczę się już od dobrych 6 lat na opryszczkę. Pojawia się zwykle najpierw na napletku przy samym żołedziu/żołedzi. Biorę wtedy Heviran 400 przez około 1 miesiąc.Parę dni temu odbyłem stosunek oralny i waginalny z nowo poznaną panią i na drugi dzień pojawiły mi się malutkie czerwone krostki pod napletkiem i lekko napletek zaczął się kleić do żołedzi. Odklejając go lekko piecze. Proszę o pomoc bo kolejnej takiej choroby chyba nie zniosę.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Kurzajki zagrożenia wycinania

Kurzajki to nieestetyczne zmiany na skórze. Aby się ich pozbyć, można je wyciąć. Jednak może to wiązać się z pewnymi zagrożeniami. Obejrzyj film i dowiedz się więcej na ten temat.

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! Opisane przez Pana objawy jak najbardziej mogą świadczyć o opryszczce narządów płciowych. Koniecznie proszę zatem udać się do lekarza, który oceni zmiany i ewentualnie podejmie decyzję o włączeniu Heviranu.

0

Witam, 1. clotrimazol 2xdziennie przez 20 dni 2. borasol okłady na 15 min 3xdziennie/20 dni 3. Heviran 800 mg w terapii ciągłej przez 90 dni 1x1 tabl 4. protopic przez 30 dni na noc po zakończeniu clotrimazolu i borasolu Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy