Białe krostki na napletku i ranki po stosowani Clotrimazolum

Chyba od zawsze miałem na napletku białe krostki, nie bolą i nie pieką, układają się trochę jak prążki. Od wczoraj używam maść clotrimazolum gdyż przeczytałem w internecie że może na to pomóc.Dziś rano zauważyłem, że zaczęły znikać, ale w ich miejsce pojawiają się ranki które pieką. I moje pytanie brzmi, czy powinienem dalej smarować tym kremem żeby reszta też znikła, i czy te rany po prostu się zagoją czy może mam jednak się czegoś obawiać? zdjecia: http://zapodaj.net/5bd477f60b015.jpg.html

Clotrimazol jest lekiem przeciwgrzybiczym i może podrażniać skórę i śluzówki. Proponuję odstawienie leku i konsultację dermatologiczną w celu diagnostyki zmian.
Pozdrawiam
Iwona
Stajkowska