Białe krostki na penisie i brzydki zapach

Witam, od jakiegoś czasu mam mały/duży problem. Zaraz pod żołędziem mam małe białe kropki, niby mam to odkąd pamiętam, ale penis dziwnie mi pachniał. Uporałem się z tym częstym myciem, widocznie braki w higienie. Młody i głupi... ale jakiś czas temu kochałem się z moją dziewczyną bez zabezpieczenia i teraz jej też wyskoczyły jakieś kropki. Co to możne być? Potrzebuję pomocy.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam.

Najprawdopodobniej występujące u Pana zmiany związane są z przerostem gruczołów i nie jest to choroba zakaźna. Doradzam większą dbałość o higienę. Jeżeli jednak problem nie ustąpi albo zmiany zaczną się powiększać lub zwiększy się ich ilość, doradzam wizytę u dermatologa lub wenerologa, i to zarówno Pana, jak i Partnerki. Podobnie gdy pojawiają się takie objawy jak ból, pieczenie czy swędzenie.