Biały nalot na penisie i nieprzyjemny zapach

Witam mam 21 lat, pojawia mi się raz na jakiś czas biały nalot na penisie, na pręciu, coś w rodzaju białych kropek, czasami temu też towarzyszy nie miły zapach ale bardzo żadko, pojawia się i znika, i pojawia się w różnych odstępach czasowych, tak raz na miesiąc czasami na 3 tygodnie nie częściej, o higienę dbam, ale czasami nie ustępuje to, nie jest to żaden śluz, tylko takie białe występki w okolicy żołędzia a napletka, nie na całym a w dolnej części, często widywane pod napletkiem

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany mogą być spowodowane infekcją. Proszę udać się do lekarza, który pokieruje procesem diagnostycznym.