Białe krostki w okolicy warg sromowych

Mam białe krostki w okolicy warg sromowych. Są to białe małe krostki nie swedzą ani nie bolą. Co może byc ich przyczyną. I czy moge sama sobie z nimi poradzic?

Nie napisała Pani, czy chodzi o wargi sromowe większe, czy mniejsze, nie opisała Pani tych "krostek", więc jedyna rada, jakiej da się udzielić przy tak skąpej informacji jest taka: proszę pójść do dermatologa.