Krostki na wargach sromowych a opryszczka

Mam problem taki iż wystąpiły mi jakieś krostki na wargach sromowych na początku mnie swędziały miejsca intymne a później pojawiły się te krostki po całym dniu robią się białe jak się umyje są koloru skury tkie czerwone jak ich dotknąć to bolą co to może być na opryszczkę to mi nie wygląda bo powinny być pęcherzyki a to są takie krostki pomóżcie

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, zalecam udać się do lekarza ginekologa bądź dermatologa celem oceny dolegliwości i wdrożenia właściwego leczenia. Nie mogę ocenić niestety i powiedzieć co może być powodem bez wykonania badania lekarskiego. Pozdrawiam.