Białe krosty na żołędzi

witam ,mająć 8 lat nie myłem żołędzia przez 3 tygodnie ,po umyciu i oczyszczeniu pozostały u mnie białe krostki pojedyńcze wielkości główki szpilki i mniejsze ,nic sie z nimi nie dzieje mam je od 20 lat ,czy pomógł by mi je usunąć laser co2,bardzo prosze o pomoc bo zniszczyło mi to życie

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję wizytę w gabinecie medycyny estetycznej celem ustalenia możliwego postępowania.
Pozdrawiam