Białe plamy na kolanach i śródstopia u 6-latki

Witam. bardzo prosze o pomoc moja córka ma 6 lat i ma białe plamy na kolanach i śródstopiu pojawiaja się już nan łokciach czy to jest bielactwo? stosowaliśmy prptopic 0,01 a teraz mamy dermovate i vitix czy to nam pomoże bo mam wrażenie że mimo terpi od 2 tyg nie ma efektu a boje sie ze zachwilę pojawi sie na buzi to... a córka idzie do 1 klasy we wrezśniu proszę o pomoc..

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się z dzieckiem do lekarza dermatologa.