Zapytaj lekarza

7 4 0 , 7 4 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Białe plamy na skórze

Od Ponad 3 lat na skórze mam białe plamy na skórze, które czasami się zlewają kiedy jest ciepło jest ich mniej kiedy zimno białe plamy na skórze pojawiają się w większej ilości. mój lekarz twierdzi ze to od opalania ale myślę ze to inna przyczyna ponieważ te białe plamy na skórze mam nawet na pośladkach i na podeszwie stopy co to może być ??? Od czego mogą robić się białe plamy na skórze i jak mogę się ich pozbyć? Do jakiego lekarza powinnam udać się po diagnozę? Czy rzeczywiście białe plamy na skórze mogą być od opalania, tak jak mówił mój dotychczasowy lekarz? Ale przecież nie opalałam stóp od dołu, a białe plamy na skórze są też tam. Jakie mogą być ewentualne rozpoznania tych dolegliwości. Białe plamy na skórze można wyleczyć czy jest to raczej niemożliwe? Czy mogę coś zrobić żeby tych białych plam na skórze nie pojawiało się więcej?
MĘŻCZYZNA, 20 LAT ponad rok temu

Alternatywy leczenia DCP

DCP to jedna z metod leczenia łysienia plackowatego. Czy są jakieś inne sposoby radzenia sobie z tym problemem? Obejrzyj nasz film i zapoznaj się z wypowiedzią eksperta.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy