Ciemne plamy na skórze nad ustami

Witam Od długiego czasu mam ciemne plamy na skórze nad ustami (wyglądają z daleka jak bym miała wąsy). jak się tego pozbyć ? Czy istnieją na to jakieś metody domowe?

Zmiany, ktore Pani opisuje to przebarwienia,, które najskuteczniej usuwane sa podczas zabiegow medycyny estetycznej np odpowiednio dobranych peelingow czy zabiegow laserowych. Trezba takze pamietac o stosowaniu wysokich filtrow przeciwslonecznych min 30- na codzień- a w zasadzie nalezy dosmarowywac sie kilka razy dziennie. Fitrow nalezy uzywac takze wowczas, gdy przebywamy w pomiezczeniach zamknietych, bowiem niektore żrodla siwtla sa takze zrodlami promieni UVA.
Ewa Rybicka