Jaki krem na plamy na skórze twarzy?

Witam , mam pytanie odnośnie kremu na przebarwienia, który najlepszy,najskuteczniejszy i nie tłusty, mam plamy na policzkach i bardzo brzydko to wygląda, nawet korektor tego nie może zakryć,bardzo proszę o poradę. Pozdrawiam

Lek. Marta Gryszkiewicz

Dobór kremu to kwestia indywidualna - wpływa na nią wiele czynników, m.in. typ cery. Sugeruję poradzić się kosmetyczki lub dermatologa na osobistej wizycie.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . I będzie mógł wdrożyć odpowiednie leczenie.
www.lenartowiczclinic.pl

Z preparatów na przebarwienia możemy polecić Neauvia retinoids oraz Obagi seria do stosowania na noc i na dzień : exfoderm forte i brightening.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . I będzie mógł wdrożyć odpowiednie leczenie.

Bardzo często na przebarwienia stosuje się zabiegi cosmelan/ dermamelan/ peelingi medyczne/ zabiegi laserowe.
Z preparatów do domowego stosowania mogę polecić neauvia retinoidy i obagi exfoderm forte
www.lenartowiczclinic.pl