Co zrobić z tymi przebarwieniami skóry?

Dzień dobry. Przyjmowałam plaquenil, teraz arave(rzs) mam problem z przebarwieniami na twarzy. Skorzystałam z zabiegu dermamelan, sporo przebarwień zeszło ale nie wszystkie. Chciałam ponowić zabieg ale zastanawiam się czy lek arava który biorę nie spowoduje nawrotu. Proszę o pomoc, nigdzie nie mogę znaleźć informacji czy arava powoduje ostude.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej lub dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy stan skóry i głębokość przebarwień . I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl