Zapytaj lekarza

7 4 0 , 9 4 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co zrobić z tymi przebarwieniami skóry?

Dzień dobry. Przyjmowałam plaquenil, teraz arave(rzs) mam problem z przebarwieniami na twarzy. Skorzystałam z zabiegu dermamelan, sporo przebarwień zeszło ale nie wszystkie. Chciałam ponowić zabieg ale zastanawiam się czy lek arava który biorę nie spowoduje nawrotu. Proszę o pomoc, nigdzie nie mogę znaleźć informacji czy arava powoduje ostude.
KOBIETA, 30 LAT 8 miesięcy temu

Leczenie trądziku różowatego

Trądzik objawia się nie tylko nieestetycznymi krostkami. Może również przybierać postać czerwonych plam. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o trądziku różowatym.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej lub dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy stan skóry i głębokość przebarwień . I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.



www.lenartowiczclinic.pl


Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy