Jak sobie radzić z tymi przebarwieniami w okolicach nosa?

Witam, Na brodzie i w okolicach nosa mam przebarwienia. Wyglądają jak czerwone plamy. Po demakijażu robią się mocniej czerwone, na niektóre kosmetyki reagują pieczeniem Jeśli zastosuje peeling następnego dnia skora na tych przebarwieniach się łuszczy i odpada w drobnych płatkach. Jak sobie z tym poradzić?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej lub dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy stan skóry i głębokość przebarwień . I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl