Zapytaj lekarza

7 4 2 , 7 6 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy te przebarwienia znikną?

Witam Mama 23 lata,od 10 tygodniu stosuje kuracje axotretem 20mg 2 razy dziennie. Nie wysusza mi twarzy,miałam duży wysyp który już prawie całkowicie ustąpił. Mam jednal pewnie obawy,ponieważ kiedy mi wyskoczyła krosta i widziałam ze już jest dojrzała,to zawsze coś tam skubnęłam i wycisnęłam ja problemu pojawiły się na dwóch policzkach i brodzie a mianowicie chodzi mi o przebarwienia,dosyć mocno widoczne. I moje pytanie brzmi czy przebarwienia znikną czy zostaną już ze mną na zawsze ?
KOBIETA, 23 LAT 7 miesięcy temu

Łysienie kobiet

Nadmierna utrata włosów coraz częściej dotyka także kobiety. U jej podłoża mogą leżeć przewlekłe choroby ogólnoustrojowe, ale także zaburzenia hormonalne. Warto dowiedzieć się wiecęj o tej przypadłości. Dr Tomasz Wasyłyszyn opowiada o występowaniu łysienia u kobiet.

Dzień dobry :) Proszę umówić się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej lub dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy stan skóry i głębokość przebarwień. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.www.lenartowiczclinic.pl

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy