Zapytaj lekarza

7 3 6 , 9 2 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Przebarwienia na skórze i strupki

Witam. Na moim ciele pojawilo sie kilka dziwnych przebarwien, ktore uprzednio byly krostami. Teraz jest przebarwienie i jakby strupek, zgrubienie, ktorego nie da sie zdrapac.Mam w roznorakich miejscach- na tyle szyji ( od czerwca 2013), na dekolcie 3 oraz na nodze przy kostce. Nie boli, ale jest malo estetyczne. Stosowalam masc z vit C, tormentiol, triacneal, benzacne. Nic nie pomoglo. Czy to moze byc cos powaznego?
KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu

Leczenie łojotokowego zapalenia skóry

Łojotokowe zapalanie skóry to schorzenie dermatologiczne. Jego leczenie jest dosyć trudne. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o sposobach leczenia łojotokowego zapalenia skóry.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
W celu ustalenia rodzaju zmian oraz wdrożenia leczenia konieczne jest obejrzenie zmienionych miejsc oraz, w razie konieczności, wykonanie badań dodatkowych. Proszę zatem udać się na wizytę do specjalisty dermatologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej. Lekarz podczas konsultacji obejrzy stan skóry, zbada ją . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy