Wysypka na nogach u 65-letniej kobiety

Trzy m-ce temu znalazlam na podudziu czerwony i swedzacy babel,niestety rozwinelo sie cos jak wysypka,podobna do AZS i powoli roznosi sie w drobnych kropkach na drugiej nodze lecz nie swedzi.Wizyta u dermatologa za 7 m-cy.nie mam i nie mialam uczulen,stosuje kosmetyki dermatologiczne ,jestem weget.mam 65 lat.Jaki ew.lek bez recepty zastosowac oprocz wapna i hydrokortizonu,ktore nie pomogly.dziekuje

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku braku możliwości udania się do dermatologa proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl