Dlaczego mam bolesne krosty pd skórą?

Witam. Mam 27 lat i od kilku miesięcy męczą mnie podskórne, bolesne pryszcze na twarzy, których nie da się usunąć. Stosowałam już olejek z drzewa herbacianego, olej tamanu, paste cynkową, tormentiol i nic nie pomaga. Wizyta u specjalisty dopiero za miesiąc. Co to może być i jak mogę sobie pomóc?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych .Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl