Jak pozbyć się kaszki na twarzy?

Witam,mój problem to kaszka na czole zaskorniki zamknięte z których często robią się ropne krosty oraz bolace podskórne pryszcze na obu policzkach ,kiedyś tak nie było teraz trądzik bardzo się nasilil i nie wiem co jest tego przyczyną, dbam o pielęgnację myje twarz rano i wieczorem żelem tymiankowy hydrolat i krem produkty są naturalne ,ale nawet pielęgnacją nie pomaga ,byłam nawet na paru zabiegach u kosmetyczki efekt był na chwilę, dodatkowe problemy to brzydki oddech zgniły, wzdety brzuch zaparcia i choroba Hashimoto Chciałabym otrzymać pomoc co z tym zrobić??

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych .Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl