Zapytaj lekarza

7 3 9 , 9 7 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dlaczego mam kaszkę na twarzy?

Witam, mam 22 lata o zmagam się z tak zwaną „kaszką” na twarzy, na czole i policzkach. Leczyłam się u dermatologa tetralysalem, ale nie było efektów. Według dermatologa została tylko kuracja izotekiem. Obawiam się tak mocnego leku, nie wiem czy może mieć to jakiś wpływ na kurację takim lekiem ale miałam znacznie podwyższony kwas moczowy w badaniach krwi i cholesterol - ten „dobry” jak to powiedział mój lekarz. Czy taka kaszka może być objawem jakiejś alergii lub nietolerancji? Czytałam, że są to dwie różne rzeczy. Jeśli tak to jakie badania powinnam badania wykonać, na alergię czy właśnie nietolerancje? I jakie to dokładnie powinny być badania? Pozdrawiam
KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu

Łysienie a krążenie

Przeprowadzone badania wykazały, iż zaburzenia krążenia mogą mieć związek z wystąpieniem łysienia. Dr n. med. Tomasz Wasyłyszyn, specjalista wenerologii i dermatologii, opowiada o tej przypadłości, poruszając także temat choroby Reynoldsa.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy