Jak mogę jeszcze leczyć te krosty?

Witam, Mam 21 lat i od mniej więcej 4 lat na mojej twarzy pojawiają się takie krosty widocznie na załączonym zdjęciu.. Występuja one w szczególności na policzkach, rzadko kiedy na czole czy brodzie. Byłam z tym problem u dermatologów, ale za każdym razem chcą przepisywać Izotek, a ja tego nie wezme, ponieważ większość moich znajomych się tym leczyla i przyniosło to skutki ale na krótko. Czy można Jeszcze coś z tym zrobić nue biorąc tego Izoteku? Chciałabym się dowiedzieć co to w ogóle jest...

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa.
Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań.
I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.
www.lenartowiczclinic.pl