Jak leczyć uciążliwe krosty na ciele?

Mam 21 lat. Od pewnego czasu mam krosty na ciele. Obejmują one usta, nogi, łokcie i dłonie. Są bardzo swedzace i wychodzą w małych grupach. Smarowałam to chydrokortyzonem, przeszło ale znowu zaczynają się pojawiać. Do lekarza mam na grudzień. Może uda mi się to jakoś zależy albo wyleczyć. Pomocy co to może być?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl