Swędzące krosty na ciele

Mam pewien problem ze skóra, na całym ciele pojawiły sie krosty. Na dłoniach najpierw powstaje mała kulka, ktora pęka i ropieje, strasznie to wszystko swędzi przez co wszystko sie roznosi i mam tego o wiele wiecej, posiadam zdjecie, ktore moze ułatwi rozpoznać dolegliwość.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę nie bagatelizować problemu, tylko niezwłocznie skonsultować się z lekarzem pierwszego kontaktu, który zaleci właściwe postępowanie!

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl