Swędzące i bolące krosty pojawiające się na całym ciele

Mam problem z krostami strasznie mi się wyrzucają na całej skórze są duże i bolące są czerwone i wydziela się z nich biały płyn a na nodze mam dużą plamę z tymi krostami to przy swędzeniu,pękaniu wydobywa się krew i to rozlewa mi się chyba jest to jakiś stan zapalny bo to się nie zmniejsza się .

Prosze zgłosić sie do lekarza , potrzebne jest odpowiednie leczenia oraz diagnostyka- min posiew wydzieliny ze zmian oraz ocena poziomu glukozy we krwi na czco i po podiłku w celu wyeliminowania cukrzycy.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl