Zmiany skórne na ciele - co może być przyczyną?

Witam Serdecznie, od kilku miesięcy zauważyłem na całym ciele znaczy wzrost różnych krost/pryszczy - w szczególności na środku klatki piersiowej jest ich naprawdę sporo, gdy chcę jakąś krostę wycisnąć pojawia się zaraz dużo krwi, co może być przyczyną?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl