Krosty na ciele z sączącym się płynem

Dobry wieczór U mojej 18 letniej córki ostatnio wyskoczyła krosta na brodzie w środku miała jakiś płyn podobne do ospy ale to nie ospa ,bo juz przechodzils gdy jej to pękło powstała okrągła blizna z saczacym się płynem,po paru dniach to samo wyskoczyło jej na czole ,nodze i kolo pachwin.W aptece dali jej tribiotic.czy to moze być liszaj zakazny.dodam że córką od dziecka ma wykryta celiakie

Dzień dobry :). Proszę umówić córkę na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych .Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.