Co może znaczyć takie silne zaczerwienienie na udach?

Witam serdecznie:,Prosze mi pomoc bo od jskiegos czasu pojawia sie silne zaczerwienienie na udach przed wejsciem do pochwy. Stosowalam raz antbiotyk plus Izumax oraz masc Triderm do smarowania teraz to samo mi sie pojawilo zaczerwienienie. Zaczerwienienie mnie boli i szczypie. Znow od doktor ginekolog dostalam te same leki. Prosze mi pomoc. Moze zrobic jakies badania np kolposkopie i inne. Prosze mi pomoc co robic zeby nie miec uczulenia.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.