Białe krostki wokół ust

Witam, zauwazylam poczatkowo zaczerwieniony kacik ust po czym pojawilo sie kilka grudek bialych przypominajacych "grysik" na poczatku myslalam ze zaczyna mi sie robic "opryszczka " ale to nie to ... Jak to mozna wyleczyc jest na to jakas masc lub domowe sposoby? Pozdrawiam.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany mogą być opryszczką. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do specjalisty dermatologa, który po ocenie zmian wdroży odpowiednie leczenie. Próby poradzenia sobie z dolegliwością domowymi sposobami mogą okazać się nieskuteczne.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.
www.lenartowiczclinic.pl