Białe grudki na skórze u 26-latki

witam, na skorze ciala szczegolnie na dole plecow mam pelno grudek takich bialych, po przklucu wychodzi cos podobnego do ropy, mam wrazenie ze poczas gorąca krost pojawilo sie wiecej sa rowniez na udzie i na deklocie. Najpierw miejsce zaczyna swedziec pojawia sie duza krosta potem zmniejsza sie znika po ok tygodniu przewaznie wystepujea grmadnie , znika po ok tygodiu dwoch

Dzień dobry. Proszę zgłosić się na konsultację do lekarza dermatologa. Po obejrzeniu zmian i ich zbadaniu lekarz postawi diagnozę i zastosuje odpowiednie leczenie.