Jak leczyć wysypkę na skórze u 26-latki?

Witam, mam problem z wysypka. Pojawila sie najpierw pod jedna ręką, następnego dnia pod drugą. Problem jest o tyle dziwny, ze wysypka pojawila sie kiedy zmienilam prace. W poprzedniej reguralnie wykonywalam załadunek samochodu co zwłaszcza podczas upalow powodowalo ze bardzo się pocilam, ale nigdy nic takiego nie miałam, a w nowej pracy tego wysilku nie ma, jestem kierowca, samochód ma klime i rzadko przez cały dzień z niego wychodzę, wiec sie nie poce. Czy to możliwe ze wysypka wystapila wlasnie dlatego? Dodam jeszcze tylko ze, zauważyłam że na mojej skorze błyszczą sie jakieś drobinki, a temu wszystkiemu towarzyszy takie wrażenie jakby klucia w różnych częściach ciala, takich jakby mikro szkielek . I za chwile po tym mikro ukluciu, w tym miejscu pojawia sie wyprysk, od razu z biala twardawa kaszka.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

http://lenartowiczclinic.pl