Podskórne i bolesne pryszcze u 35-latki

Mam 35 lat i od 3 lat pojawiają się na mojej skórze podskórne pryszcze, które bolą, są zaczerwienione i trudno jest je wycisnąć. Jeśli się już uda cokolwiek wycisnąć to wygląda to na ropę ale o dziwnym jasnozielonym kolorze, używałam już maści ichtiolowej, wody utlenionej ale skutek jest taki że ropa znika ale zostaje ciemnoczerwona blizna. Te krosty pojawiają się pod pachami, na udach, w pachwinach i wzgórku łonowym. Po kilku tyg od użycia maści wracają. Co to jest?!czy iść do lekarza?!

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl