Pryszcze po depilacji okolic bikini

Witam, mam 20 lat. Kilka dni temu goliłam się w okolicach bikini i po paru dniach wyskoczyły mi w dwóch miejscach takie jakby pryszcze, twarde jak guz z których leci mi ropa. Nie mam pojęcie co to może być, czym spowodowane i jak to wyleczyć. Z góry dziękuję za odpowiedz. Pozdrawiam.

Najprawdopodobniej ma Pani zakażenie mieszków włosowych. Proszę spróbować maści tribiotic, a jeśli nie pomoże udać się do lekarza. Pozdrawiam!